Kwiaty

Kwiaty są niezaprzeczalnie bardzo ważnym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Dzięki nim ceremonia staje się nie tylko bardziej ozdobna, ale przede wszystkim nadają jej bardziej podniosły charakter. Kwiaty pomagają nam wyrazić żal i ból po utracie bliskiej osoby, ale także szacunek do zmarłego.

Świadczymy usługi dla klienta indywidualnego i firm. Nasz wyrób jest zawsze świeży, wykonany z bardzo dobrych materiałów i komponentów, zabezpieczony względem różnych warunków pogodowych. Wysoka jakość produktów, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc w doborze wyrobu sprawiają, że w ciężkich chwilach dla Państwa jesteśmy ogniwem, które przez wieńce i kwiaty na pogrzeb i ich podanie złagodzi Państwa ból
i smutek.

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest dzień ostatniego pożegnania z bliską nam osobą, pragniemy, aby kwiaty na pogrzeb, które oferujemy, całkowicie odpowiadały Państwa wymaganiom i aby odpowiednio oddawały powagę chwili oraz smutek rozstania. Mając więc na uwadze te wszystkie niełatwe emocje, dopełniamy wszelkich starań, aby kwiaty, stroiki do urny oraz wiązanki pogrzebowe były zawsze najpiękniejsze i zawsze należycie oddawały żal i pamięć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której na pewno znajdziecie Państwo to, czego potrzebujecie. Jeżeli życzą sobie Państwo zamówić wyrób na godne pożegnanie zmarłego z gwarancją jakości i świeżości zapraszamy do kontaktu.

Oferowane przez nas kompozycje kwiatowe są wykonywane zawsze w profesjonalny sposób zachowując przy tym przystępną cenę.

  • wieńce,
  • wiązanki,
  • pająki na trumnę,
  • wianuszki na urnę,
  • kosze i bukiety kondolencyjne.